Tüm Ürünlerde %15 İndirim, 120 TL Üzeri Ücretsiz ve Şeffaf Kargo.

Arama

Aynı Gün Kargo

TESLİMAT ALANI

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsar. İl ve ilçe merkezleri dışında kalan adresler ve anlaşmalı kargo şirketlerimiz tarafından teslimat yapılması operasyonel olarak imkansız olan yerler için gönderiniz alıcısına en yakın şubeye bırakılarak, alıcı haberli ya da telefon ihbarlı olarak gönderilebilir.

 

Kargo ücreti 9,90 TL. 120 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kapıda ödeme hizmetimizde alt sipariş limiti bulunmamaktadır.

TESLİMAT SÜRESİ

15:00 saatine kadar olan siparişler aynı gün kargoya verilir. Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi bize geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günleri aynı gün kargo hizmetimiz ilk iş günü yapılmaktadır.

İADE SÜRECİ

Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade veya değişim yapmak istediğiniz ürünleri paketin içerisinden çıkan iade ve değişim formunda ilgili alanları doldurarak 15 gün içerisinde aras kargoya teslim etmeniz gerekmektedir.Evden çıkamadığınız durumlarda kargonuzu size en yakın aras kargo şubesini arayarak bulunduğunuz yerden aldırabilirsiniz.Bu işlemde fiyat farkı olabilir lütfen bunu göz önünde bulundurunuz.Kargonuz bize ulaştıktan sonra iadeler için gereken süre sözleşmede mevcuttur bu süre içerisinde formda belirtmiş olduğunuz banka hesap bilgilerine iadeniz yapılacaktır.Değişimlerde ise kargonuz bize ulaştıktan sonra yetkili arkadaşlarımız sizinle iletişime geçip bilgi vereceklerdir.

Back to Top